JakiGimbal.pl

Poradnik zakupowy

Gimbal Zhiyun Smooth 4

Zwiększmy jakość filmów z gimbalem Zhiyun Smooth 4

Stworzony do smartfonów gimbal sprawi, że nagrania staną się bardziej profesjonalne i przyjemniejsze w odbiorze. Zhiyun Smooth 4 zmieni twój telefon w profesjonalną kamerę i pomoże w uzyskaniu pięknych i stabilnych ujęć. Zabierz swojego gimbala wszędzie i nagraj niepowtarzalne wideo ze swoich wakacji lub imprezy rodzinnej. Intuicyjny system sterowania daje możliwość korzystania bez potrzeby dotykania telefonu. Pokrętło na urządzeniu pozwoli na płynne sterowanie zoomem i ostrością, pozwoli to na nagranie bardzo płynnego zbliżenia i zmienianie ostrości w trakcie nagrywania. Specjalny suwak i przycisk spustowy ułatwi przełączenie się między różnymi trybami pracy gimbala.

Niepowtarzalna pamiątka z wakacji

Połączenie smartfona i gimbala sprawi, że filmy z wakacji będą jeszcze piękniejsze. Zadbaj o to, aby każda chwila została nagrana w najwyższej jakości. Pochwalmy się filmem znajomym i zachowajmy sobie cudowną pamiątkę na lata. Smooth 4 to wysokiej jakości stabilizator obrazu, który podniesie poziom video w przystępnej cenie. Nie musimy wydawać pieniędzy na drogie kamery, wystarczy smartfon i gimbal.

Zaawansowane funkcje i intuicyjne sterowanie

Darmowa aplikacja ZY Play pozwoli na łatwe połączenie telefonu i gimbala za pomocą Bluetooth. Dodatkowe funkcje w aplikacji jak tryb PhoneGo, inteligentne śledzenie obiektów czy tryb poklaktowy jeszcze bardziej urozmaicą nasz film. Lekka waga i wytrzymałość urządzenia doskonale wpłyną na wrażenia z użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top