JakiGimbal.pl

Poradnik zakupowy

Gimbal Zhiyun Crane 3 Lab

Zhiyun – specjaliści od stabilizacji

Firma Zihyun jest obecna na rynku profesjonalnego sprzętu fotograficznego od 6 lat. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i produkcji narzędzi do stabilizacji obrazu. Chińska marka mimo swojej stosunkowo krótkiej historii zdążyła wypracować sobie renomę na rynku. 

Zhiyun CRANE 3 LAB – okręt flagowy Zhiyun

Gimbal Crane 3 Lab to flagowy model firmy Zhiyun, przeznaczony dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Korzysta on z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zapewniając wysoki komfort pracy.

Silnik zaprojektowane na nowo

Crane 3 Lab stanowi duży krok w przód w stosunku do Crane 2 Lab. Silniki gimbala zostały zaprojektowane praktycznie od zera. Efektem prac jest redukcja głośności pracy o 50%. Czasu reakcji poprawił się o 150%. Ciężko pominąć również poprawę udźwigu, który w Crane 3 Lab wynosi aż 4,5 kg. To umożliwia komfortową pracę z większością popularnych lustrzanek i bezlusterkowców wszystkich marek.  Urządzenie pracuje w 360 stopniach w 3 osiach. 

Zaawansowane funkcje bezprzewodowe

Gimbal oferuje zaawansowaną obsługę bezprzewodową. Dzięki systemowi kontroli ViaTouch, z poziomu smartfona można dostosować każdy aspekt pracy urządzenia. Crane 3 Lab wspiera również bezprzewodową transmisję obrazu do urządzeń mobilnych w rozdzielczości 1080p Full HD. Dzięki temu smartphone może stać się nie tylko kontrolerem dla gimbala, ale również monitorem podglądowym. 

Stworzony dla filmu

Zhiyun Crane 3 Lab pozwala na tworzenie wysokiej jakości Timelapsów oraz sekwencji Slow Motion. Opcjonalne moduły otwierają możliwości płynnego ustawiania ostrości i ogniskowej, nawet w obiektywach z manualnymi pierścieniami ostrzenia. Zhiyun Crane 3 Lab jest idealnym wsparciem dla każdego twórcy video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top