JakiGimbal.pl

Poradnik zakupowy

Gimbal Zhiyun Crane 2

Zadbajmy o stabilizację z ZHIYUN Crane 2

Pierwszy na świecie 3-osiowy stabilizator obrazu z kontrolą ostrości w czasie rzeczywistym. Crane 2 został zaprojektowany z myślą o lustrzankach. Gimbal od Zhiyun zadba o doskonałą stabilizację obrazu i sprawi, że Twój film będzie niepowtarzalny. Każda oś jest w stanie zarejestrować każdą zmianę położenia i skorygować ją z niezwykłą dokładnością. Od teraz już żadne drgania nie będą Ci straszne.

Regulacja ostrości w czasie rzeczywistym

Pokrętło z regulacją ostrości pozwoli Ci zadbać o to aby twój film wyglądał tak jak chcesz. Koniec z traceniem ostrości. Przejmij kontrolę i zmieniaj ustawiania w czasie rzeczywistym. Aby połączyć aparat z gimbalem wystarczy jeden kabelek.

Sprzęt dla profesjonalistów

ZHIYUN Crane 2 wyposażony jest w 3-akumulatorowe zasilanie 18650, zapewnia to nawet do 18 godzin pracy. Ładowanie w czasie rzeczywistym nie pozwoli przerwać zasilania. Maksymalny udźwig 3,2 kg to brak ograniczeń dla Twojego sprzętu. Wbudowany wyświetlacz OLED pokaże najważniejsze informacje podczas pracy.

Gimbal Crane 2 posiada 4 tryby pracy (Follow Pan, Follow Pan-Pitch, blokada osi i tryb odwrócony). Wszystkie te tryby zwiększają możliwości urządzenia.

Przycisk szybkiego wybierania na panelu sterowania pozwoli nam szybko zmienić parametry kamery na TV, AV, ISO i EV, powoduje to kontrolę nad aparatem niezależnie od oprogramowania. Firma ZHIYUN podczas projektowania gimbala Crane 2 zadbała o każdy szczegół. Torba do przenoszenia zestawu umożliwi nam wygodny transport urządzenia, a płytka szybkiego montażu MANFROTTO pozwoli na szybką instalacje aparatu do stabilizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top