JakiGimbal.pl

Poradnik zakupowy

Gimbal ręczny Mozna Mini S

Mini-S to bardzo kompaktowy sprzęt posiadający wszystko to, co pozwala na płynne nagrywanie z wyciągniętej ręki. W tych czasach filmy muszą być niezwykle wyraźne i ostre, bez zbędnych wibracji oraz z dobrego ujęcia. Duża ilość klientów nabywają ręczne gimbale, które ostatnimi czasy są coraz popularniejszymi propozycjami od różnorakich producentów. W tym przypadku sprzęt posiada integrację selfie-sticka razem z 3-osiowym stabilizatorem.

Gimbal Mini S marki Moza wyróżnia się swoją funkcjonalnością, a zaprojektowany jest tak, aby użytkownicy smartfonów byli usatysfakcjonowani. Gimbal umożliwia szybkie oraz bezproblemowe przemienienie się w pełni stabilny kijek do wykonywania selfie. Maksymalnie składana konstrukcja wpływa na łatwy transport, jak i przechowywanie. Dany model mini S odnajduje się idealnie podczas stremowania na żywo, robienia selfie, jak i sprawdza się w podróży jak też podczas różnych imprez.

W zestawie razem z Gimbalem znajduję się kabel służący do ładowania i wyjście wideo, wykonany z najwyższą starannością pokrowiec, kabel sterujący, jak i mini statyw odporny na łatwe uszkodzenia. Oczywiście sprzęt całościowo skąpany jest w czerni i waży zaledwie 495 g, więc pozostaje niezwykle lekki oraz nie sprawia problemów w transporcie. Każdy zestaw wzbogacony jest w kartę gwarancyjną, która obejmuje okres 24 miesięcy i instrukcje obsługi w domyślnym języku polskim. Uchwyt ma możliwość złapania nawet znacząco większych modeli smartfonów, pozwala również na ułożenie ich w układach wertykalnych i horyzontalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top