JakiGimbal.pl

Poradnik zakupowy

Gimbal Forever FY-G4 QD 3-osiowy CG-300

Model ten produkt firmy Forever, który pomaga w stabilizacji obrazu podczas kręcenia kamerą sportową typu outdoor. Nadaje się do użytku w wielu dynamicznych sytuacjach.

Parametry techniczne

Stabilizator ten działa oczywiście na trzech osiach. Może pracować przez sześć godzin. Sposób stabilizacji obrazu jest elektroniczny. Niestety produkt ten nie posiada funkcji ładowania aparatu/ kamery podczas pracy. Informacje istotne dla kwestii wysyłki, które dotyczą pudełka: produkt w opakowaniu waży mniej niż jeden kilogram. Pudełko ma następujące wymiary: 29 cm szerokości, 9,8 cm długości oraz 12,2 cm głębokości.

Zawartość opakowania

W pudełku znajdziemy ładowarkę do baterii. Na dobry początek pracy z urządzeniem producent dorzuca cztery sztuki baterii Li-Ion 900 mAh. Dodatkowo znajdują się niezbędna akcesoria USB: kabel oraz złącze USB do komputera.

Możliwe wykorzystania

Jak już zostało wspomniane na wstępie Gimbal FY-G4 QD 3-osiowy CG-300 jest przeznaczony do pracy ze sportowymi outdoorowymi kamerami. Przede wszystkim zalecane do użytkowania przez producenta są następujące modele kamer: GoPro HERO 4, GoPro HERO 3+, czy też GoPro HERO 3. Nie oznacza to jednak, że inne kamery nie nadają się do użytkowania z tym stabilizatorem. Możliwa jest praca z inną kamerą sportową. Jednakże musi ona posiadać podobne wymiary co modele wskazane przez producenta. Przed zakupem warto upewnić się, czy posiadana kamer będzie pasować. Produkt ten oferowany jest w przystępnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top